JESENSKI UPISNI ROK (AK. GOD. 2018./19.) – PRIJAVE I POSTUPAK DODATNE PROVJERE ZNANJA, VJEŠTINA I SPOSOBNOSTI ZA UPIS U I. GODINU PREDDIPLOMSKOG STUDIJA GRAFIČKE TEHNOLOGIJE

I. BROJ SLOBODNIH MJESTA U JESENSKOM UPISNOM ROKU
Nakon provedenog upisa u I. godinu preddiplomskog studija u ljetnom upisnom roku na Grafičkom fakultetu ostalo je:
– na tehničko-tehnološkom smjeru:
25 slobodnih mjesta za hrvatske državljane i
3 mjesta za strane državljane
– na smjeru dizajn grafičkih proizvoda:
0 slobodnih mjesta za hrvatske državljane i
2 mjesta za strane državljane

II. PRIJAVE ZA JESENSKI UPISNI ROK
Prijave za upis u I. godinu preddiplomskog studija u jesenskom upisnom roku obavljaju se:

1. Za tehničko- tehnološki smjer:
Elektroničkim putem kroz aplikacijsku bazu Postani-student.hr do 19. rujna 2018.
2. Za smjer dizajn grafičkih proizvoda:
a) Elektroničkim putem kroz aplikacijsku bazu Postani-student.hr do 5. rujna 2018. i;
b) Podnošenjem tiskane prijave (obrasca) za dodatnu provjeru znanja, vještina i sposobnosti
(obrazac prijave za dodatnu provjeru znanja, vještina i sposobnosti preuzeti na poveznici: https://www.grf.unizg.hr/natjecaj-za-upis-u-i-godinu-preddiplomskog-studija-graficke-tehnologije-ak-god-2018-2019/) od 28. kolovoza 2018. do, uključivo, 5. rujna 2018., osobno u studentsku referadu Grafičkog fakulteta (radnim danom od 10,00 – 12,00 sati) ili poštom na adresu:
Grafički fakultet
(„Za Studentsku referadu“)
Getaldićeva 2
10000 Zagreb
Uz popunjenu tiskanu prijavu, pristupnici trebaju priložiti potvrdu o uplati troškova dodatne provjere znanja, vještina i sposobnosti u iznosu od 300,00 kuna, a koji se iznos uplaćuje na IBAN Grafičkog fakulteta: HR0923600001101243148, s naznakom „Za dodatnu provjeru-IME I PREZIME“.

III. O POSTUPKU DODATNE PROVJERE ZNANJA, VJEŠTINA I SPOSOBNOSTI
Za praktičnu provjeru likovnih sposobnosti pristupnici trebaju ponijeti papire za crtanje formata A3 ili B3, olovke, gumicu, kolaž papire, škare, lijepilo i ostali pribor po izboru (tempere, tuš, olovke u boji, flomastere, crtaču dasku itd.).
U praktičnoj provjeri znanja iz grafičkih programa zadatak će se izvoditi na PC računalima (operativni sustav Windows 7) korištenjem grafičkih programa u sklopu Adobe Creative Suite 6 (InDesign, Photoshop, Illustrator).

Za postupak dodatne provjere znanja, vještina i sposobnosti pristupnici moraju ponijeti sa sobom identifikacijski dokument sa slikom (osobna iskaznica ili putovnica). Ako pristupnik za postupak dodatne provjere znanja, vještina i sposobnosti ne pristupi provjeri u navedeno vrijeme ili nema identifikacijski dokument, smatrati će se da je odustao od provjere.

IV. REZULTATI POSTUPKA DODATNE PROVJERE ZNANJA, VJEŠTINA I SPOSOBNOSTI
Rezultati postupka dodatne provjere znanja, vještina i sposobnosti u jesenskom upisnom roku biti će objavljeni u aplikacijskoj bazi Postani-student.hr, u petak, 14. rujna 2018., nakon 12.00 sati.

V. UPIS U I. GODINU PREDDIPLOMSKOG STUDIJA U JESENSKOM UPISNOM ROKU
Upis će se održati nakon objave konačnih rang-lista, odnosno nakon 19.09.2018., prema obavijesti koja će biti naknadno objavljena na naslovnici web stranica Grafičkog fakulteta.

NAPOMENA:
Ostali podaci vezani uz sustav bodovanja prilikom sastavljanja rang-lista za upis na oba smjera preddiplomskog studija, datumi održavanja dodatne provjere znanja, vještina i sposobnosti u jesenskom upisnom roku, kao i podaci o prijavama za pristupnike Hrvate izvan Republike Hrvatske dostupni su u tekstu Natječaja za upis u I. godinu preddiplomskog studija grafičke tehnologije (ak. god. 2018./2019.)