Hrvatski

Konzultacije

Tel. 2371 080 / kućni broj
Prezime, Ime / E-mail Dan Vrijeme Katedra
Banić, Dubravko Utorak
13,00-14,30
Katedra za grafičke strojeve
Barbarić-Mikočević, Željka Četvrtak
12,30-13,30
Katedra za kemiju u grafičkoj tehnologiji
Bates, Irena Ponedjeljak
10:00-11:00
Katedra za tisak
Bjelovučić-Kopilović, Sanja Četvrtak
12:30-13:30
Katedra za inženjersku grafiku i mehaniku
Bolanča Mirković, Ivana Srijeda
10,00-11,00
Katedra za zaštitu okoliša
Bosančić, Željko Ponedjeljak
11,00-12,00
Katedra za multimedij i informacijske sustave
Bota, Josip Srijeda
10,00-11,30
Katedra za likovnu kulturu i grafički dizajn
Bratić, Diana Srijeda
10,00-11,00
Katedra za ekonomiju
Budimir, Ivan Utorak
10,30-11,30
Katedra za matematiku
Cigula, Tomislav Četvrtak
10,00-11,30
Katedra za tiskovne forme
Dolić, Jurica Srijeda
12,00-13,30
Katedra za likovnu kulturu i grafički dizajn
Donevski, Davor Srijeda
9:00-11:00
Katedra za grafičke strojeve
Džimbeg Malčić, Vesna Srijeda
13:00-15:00
Katedra za fiziku u grafičkoj tehnologiji
Itrić, Katarina Srijeda
12,00-13,30
Katedra za fiziku u grafičkoj tehnologiji
Jamnicki Hanzer, Sonja Četvrtak
12,00-13,30
Katedra za materijale u grafičkoj tehnologiji
Ježić, Trpimir Jeronim Ponedjeljak
13:00
Katedra za multimedij i informacijske sustave
Jokić, Tigran Četvrtak
11:30-13:00
Katedra za inženjersku grafiku i mehaniku
Jozić, Josip Srijeda
14:30-15:30
Katedra za likovnu kulturu i grafički dizajn
Jurečić, Denis Utorak
9,00-10,30
Katedra za ambalažu, knjigoveštvo i projektiranje
Jurković, Vanda Srijeda
11,00-11,40
Katedra za likovnu kulturu i grafički dizajn
Knešaurek, Nina Srijeda
10:30-11:40
Katedra za fotografske procese
Knjaz, Katarina Četvrtak
12,00-13,30
Katedra za društvene predmete
Koren Ivančević, Tajana Utorak
11,00-12,30
Katedra za tiskarski slog i računala
Kovačević, Dorotea Srijeda
9,30-11,00
Katedra za likovnu kulturu i grafički dizajn
Kulčar, Rahela Srijeda
11,00-12,00
Katedra za fotografske procese
Lajić, Branka Utorak
12,00-13,30
Katedra za ambalažu, knjigoveštvo i projektiranje
Lozo, Branka Ponedjeljak
10:00 - 11:30
Katedra za materijale u grafičkoj tehnologiji
Mahović Poljaček, Sanja Srijeda
11,30-12,30
Katedra za tiskovne forme
Majnarić, Igor Utorak
12:00-14:00
Katedra za tisak
Mandić, Lidija Četvrtak
14,00-15,30
Katedra za reprodukcijsku fotografiju
Maričević, Marko Ponedjeljak
11:30-12:30
Katedra za tisak
Matijević, Mile Utorak
11:30-12:30
Katedra za tisak
Mikota, Miroslav Četvrtak
10:30-11:30
Katedra za primijenjenu i umjetničku fotografiju
Milčić, Diana Četvrtak
12:30-13:30
Katedra za grafičke strojeve
Modrić, Damir Ponedjeljak
13:30-14:30
Katedra za fiziku u grafičkoj tehnologiji
Mrvac, Nikola Utorak
11:30-12:30
Katedra za tisak
Mustić, Daria Utorak
11,30-13,00
Katedra za komunikologiju
Nemec, Ana Petak
10,00-11,30
Katedra za društvene predmete
Pap, Klaudio Četvrtak
9,30-10,30
Katedra za tiskarski slog i računala
Pasanec Preprotić, Suzana Četvrtak
11,30-14,00
Katedra za ambalažu, knjigoveštvo i projektiranje
Petković, Gorana Utorak
13,30-15,00
Katedra za ambalažu, knjigoveštvo i projektiranje
Petric Maretić, Katja Srijeda
10,00-11,00
Katedra za fiziku u grafičkoj tehnologiji
Pibernik, Jesenka Utorak
13,00-14,00
Katedra za likovnu kulturu i grafički dizajn
Plazonić, Ivana Srijeda
13,30-14,30
Katedra za kemiju u grafičkoj tehnologiji
Poljičak, Ante Utorak
15,00
Katedra za reprodukcijsku fotografiju
Prša, Marija Utorak
12,00
Katedra za matematiku
Pučić, Ivan
Ponedjeljak
11:30 - 12:30
Rožić, Mirela Ponedjeljak
11:00-12:00
Katedra za kemiju u grafičkoj tehnologiji
Rudolf, Maja Srijeda
9:30-11:00
Katedra za tiskarski slog i računala
Šarčević, Iva Katedra za grafičke strojeve
Skala, Tibor Srijeda
10,00-11,30
Katedra za multimedij i informacijske sustave
Stanić Loknar, Nikolina Četvrtak
11,30-12,30
Katedra za tiskarski slog i računala
Strgar Kurečić, Maja Ponedjeljak
10:00-11:30
Katedra za reprodukcijsku fotografiju
Strižić Jakovljević, Maja Utorak
12,30-14,00
Katedra za materijale u grafičkoj tehnologiji
Tomašegović, Tamara Petak
11,30-13,00
Katedra za tiskovne forme
Vukoje, Marina Utorak
11,00-12,30
Katedra za zaštitu okoliša
Žeželj, Teo Ponedjeljak

Katedra za primijenjenu i umjetničku fotografiju
Žiljak Stanimirović, Ivana Utorak
13,30
Katedra za tiskarski slog i računala
Zjakić, Igor Utorak
12,30-13,30
Katedra za tisak
Dizajn Vladimir Končar - Studio Revolucija
Razvoj Davor Bagarić - Rebellis IT