Natječaj za radno mjesto

NATJEČAJ

1. za izbor jednoga izvršitelja (m/ž) na radno mjesto I. vrste – stručni savjetnik, interni naziv: stručni savjetnik u Studentskoj referadi, na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu;
  2. za izbor jednoga izvršitelja (m/ž) na radno mjesto I. vrste – stručni savjetnik, interni naziv: stručni savjetnik za financijsko-računovodstvene poslove, na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu.

Pristupnici za radno mjesto pod rednim brojem 1 trebaju ispunjavati sljedeće uvjete:
– završen diplomski sveučilišni/dodiplomski sveučilišni studij prirodnoga ili interdisciplinarnoga područja;
– najmanje tri godine radnoga staža na istim ili sličnim poslovima u Studentskoj referadi;
– položen ECDL tečaj (minimalno ECDL Start Diploma) ;
– poznavanje rada u ISVU sustavu (Informatički sustav visokih učilišta).

Pristupnici za radno mjesto pod rednim brojem 2 trebaju ispunjavati sljedeće uvjete:
– završen diplomski sveučilišni/dodiplomski sveučilišni studij ekonomije;
– najmanje tri godine radnoga staža na istim ili sličnim poslovima kao u natječaju;
– položen ispit iz područja javne nabave (s tijekom valjanosti);
– poznavanje rada u sustavu: Centralni obračun plaća,
– položen ECDL AM4 tečaj: Proračunske tablice – napredna razina.

Uz prijavu za radna mjesta je potrebno priložiti:
– izvornik životopisa (u trećem licu) s potpisom,  najosnovnijim biografskim podacima i kretanjem na radnim mjestima odnosno u službi,
– dokaz o stečenoj stručnoj spremi iz natječaja (diploma), izvornik ili preslik,
– dokaz o posjedovanju potvrda (izvornik ili preslik) ili obrazloženje o stečenim vještinama koje su uvjet natječaja.

Uz dokumentaciju za radna mjesta je potrebno priložiti dokaz o državljanstvu.

Prijave se podnose u tiskanom obliku i u digitalnom zapisu (na CD-u).

Zakašnjele i nepotpune prijave se neće razmatrati.

Natječaj je otvoren 8 dana od dana objave.

Prijave se podnose u Urudžbeni zapisnik Fakulteta, osobno (u vremenu od 9 do 12 sati) ili na adresu: Sveučilište u Zagrebu Grafički fakultet, 10000 Zagreb, Getaldićeva 2, s naznakom „Natječaj za izbor na radno mjesto“ uz navođenje rednoga broja natječaja za kojega se prijava podnosi.

Pristupnici koji podnesu pravovremenu i urednu prijavu iz natječaja mogu biti pozvani na testiranje, razgovor i/ili pisanu provjeru znanja, sposobnosti i vještina potrebnih za obavljanje poslova radnoga mjesta.

O rezultatima natječaja pristupnici će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Dekan:

Prof. dr. sc. Klaudio Pap