Natječaj za radno mjesto asistent

NATJEČAJ

za izbor jednoga izvršitelja (m/ž) na radno mjesto I. vrste u suradničkom zvanju – asistent, u znanstvenom području: Tehničke znanosti; znanstvenom polju: Grafička tehnologija, na određeno vrijeme (zamjena za rodiljni dopust), s punim radnim vremenom.

Pristupnici za radno mjesto trebaju ispunjavati uvjete propisane Zakonom o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju („Narodne novine“ broj 123/03, 198/03, 105/04, 174/04, 2/07-OUSRH, 46/07, 45/09, 63/11, 94/13, 139/13,  OUSRH 101/14 i OUSRH 60/15).

Uz prijavu za radno mjesto je potrebno priložiti:

–  izvornik životopisa (u trećem licu) s potpisom i najosnovnijim biografskim podacima,

–  dokaz o završenom sveučilišnom diplomskom (dodiplomskom) studiju u području i polju natječaja,

–  prikaz znanstvene, nastavne i stručne djelatnosti (ukoliko ju pristupnik posjeduje),

Uz dokumentaciju za radno mjesto je potrebno priložiti dokaz o državljanstvu, a strani državljani su dužni priložiti i dokaz o poznavanju hrvatskog jezika (napredna razina).

Prijave se podnose u tiskanom obliku i u digitalnom zapisu (na CD-u).

Zakašnjele i nepotpune prijave se neće razmatrati.

Natječaj je otvoren 30 dana od dana objave.

Prijave se podnose u Urudžbeni zapisnik Fakulteta, osobno (u vremenu od 9 do 12 sati) ili na adresu: Sveučilište u Zagrebu Grafički fakultet, 10000 Zagreb, Getaldićeva 2, s naznakom „Natječaj za izbor na radno mjesto – asistent“.

O rezultatima natječaja pristupnici će biti obaviješteni u zakonskom roku.