Sjajan uspjeh na Festivalu inovacija SVIIF 2018

Na Festivalu inovacija SVIIF 2018 u srcu Silicijske doline, Santa Clara, Sjedinjene Američke Države, održanom od 2. do 4. srpnja 2018., hrvatski inovatori ostvarili su sjajan uspjeh.

Sudjelovanje hrvatskih inovatora na Festivalu SVIIF 2018 organizirala je Udruga inovatora Hrvatske uz potporu Hrvatske gospodarske komore te u suradnji s Hrvatskom zajednicom tehničke kulture. Udruga inovatora Hrvatske na festivalu predstavila je 6 inovacija i postigla odlične rezultate osvojivši 6 medalja i jedno posebno priznanje.

Zlatnu medalju je osvojena i za inovaciju “Nevidljivo označavanje u vizualnom i infracrvenom spektru na tekstilu s INK JET tehnologijom” autora prof.dr.sc. Vilka Žiljka, prof.dr.sc. Klaudia Papa, dr.sc. Jane Žiljak Gršić i  izv. prof. dr.sc. Ivane Stanimirović Žiljak, sa Sveučilišta u Zagrebu, Grafički Fakultet.