Studentska anketa – zapošljivost studenata sa Sveučilišta u Zagrebu

Poštovani/e studenti/ice,

pozivamo vas na sudjelovanje u istraživanju koje se provodi u svrhu izrade diplomskog rada pri Odsjeku za psihologiju Filozofskog fakulteta u Zagrebu.

Cilj istraživanja je ispitati očekivanja i samo-percepcije o zapošljivosti studenata različitih fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Budući da je ovo pitanje relevantno i nedovoljno istraženo kod studenata, Vaše će sudjelovanje i iskreni odgovori doprinijeti obogaćenju spoznaja za dotično znanstveno područje i problematiku. Sudjelovanje u ovom istraživanju je dobrovoljno i potpuno anonimno te u svakom trenutku imate pravo odustati bez ikakvih posljedica. Svi dobiveni podaci obrađivati će se isključivo na grupnoj razini i koristiti u svrhu izrade diplomskog rada.

Ispunjavanje upitnika traje oko 15-ak minuta. Prije odgovaranja na svaki dio upitnika pažljivo pročitajte prethodnu uputu. Molimo Vas da upitnik riješite do kraja.

Istraživanju možete pristupiti na linku:  www.goo.gl/uas5vZ

Unaprijed Vam hvala na uloženom vremenu i suradnji!