VELIKI SPORTSKI USPJEH STUDENATA GRAFIČKOG FAKULTETA

MUŠKA KOŠARKAŠKA EKIPA UŠLA U 1. LIGU ZAGREBAČKOG SVEUČILIŠNOG PRVENSTVA DOK MUŠKA FUTSAL EKIPA NASTAVLJA NATJECANJE MEĐU 16 NAJBOLJIH FAKULTETA

Košarkaška ekipa Grafičkog fakulteta u sastavu Ivan Malenica, Branimir Buljan, Ivan Penava, Mato Meštrović, Matko Pintar, Luka Šušak, Sebastian Wagner, Dominik Milković, Domagoj Domijan, Filip Dujić i Aleksander Stankov uvjerljivom pobijedom u posljednjoj utakmici  natjecanja  nad ekipom Ekonomskog fakulteta (61-39) osvojila 2. ligu Sveučilišnog prvenstva Grada Zagreba u konkurenciji  20 fakulteta i time osigurala nastup u 1. ligi u ak.god. 2018./2019. među 10 najboljih fakulteta.

Futsal ekipa Grafičkog fakulteta po prvi puta u povijesti sudjelovanja na Svečilišnom prvenstvu Grada Zagreba ušla u drugi krug natjecanja među 16 najboljih ekipa u konkurenciji 38 prijavljenih fakulteta i nastavlja natjecanje utakmicom za ulazak među 8 najboljih koja će se održati 14.04.2018. u 17 sati u SD Martinovka protiv ekipe Effectusa.

Čestitamo našim studentima na iznimnim sportskim dostignućima!