Nagradni Natječaj za izradu vizualnog identiteta Akademije za umjetnost i kulturu u Osijeku

Akademija za umjetnost i kulturu u Osijeku produžuje rok natječaja za oblikovanje idejnog rješenja vizualnog identiteta (logotipa), objavljenog 01.04.2021.  Na natječaj se mogu prijaviti redovni i izvanredni studenti Akademija i drugih fakulteta (Grafički fakultet, Arhitektonski fakultet) u Republici Hrvatskoj i regionalnom okruženju. U drugi krug natječaja ulaze četiri najbolje ocijenjena prijedloga pristigla u prvom krugu (šifre: 5E, 10J, 16P, 20T). Sudionici koji su se prijavili u prvom krugu, također se mogu prijaviti. Datum objave natječaja: 17. svibanj 2021. Rok za primanje natječajnih radova je 7.srpanj 2021. do 12 sati. Ocjenjivački sud natječaja Povjerenstvo za odabir logotipa čini pet članova, a sastavljeno je od predstavnika Akademije za umjetnost i kulturu u Osijeku.