Odluka o financijskoj pomoći redovitim studentima s poplavljenih područja

Želeći pomoći svim redovitim studentima čije su obitelji nastradale u katastrofalnim poplavama tijekom mjeseca svibnja 2014. godine te im olakšati završetak ove akademske godine i uspješno savladavanje preostalih studijskih obveza, Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta donijelo je Odluku o isplati stipendije redovitim studentima koji imaju prebivalište na poplavljenom području Vukovarsko-srijemske županije.

Sukladno odluci u prilogu pravo na stipendiju imaju redoviti studenti čije je prebivalište u mjestima koja su službeno proglašena za mjesta koja su doživjela katastrofu u poplavama (općina Gunja, općina Drenovci s pripadajućim naseljima/selima: Rajevo Selo, Račinovci, Posavski Podgajci i Đurići te naselje Strošinci u općini Vrbanja).

Obrazac za prijavu nalazit će se od petka, 13. lipnja 2014. godine na internetskim stranicama Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta.

PRILOG:

Odluka o isplati stipendije redovitim studentima koji imaju prebivalište na poplavljenom području