App Start Contest natjecanje

App Start Contest natjecanju u izradi mobilnih i Web aplikacija. Radi se o drugom izdanju natjecanja koje je prošle godine okupilo preko 400 studenata s 20 različitih fakulteta diljem Hrvatske koji su u timovima finalizirali svoj projekt mobilne aplikacije i natjecali se za nagrade iz bogatog nagradnog fonda, sudjelovali na predavanjima i radionicama (4 ECTS) te komunicirali s mentorima iz partnerskih poduzeća što je rezultiralo brojnim zaposlenjima.

Za najbolje projekte je u suradnji s partnerima osiguran nagradni fond od 98 000 kuna, a prijave za natjecanje su otvorene od 23.01 do 3.03.2013. godine na linku. Studenti se mogu natjecati s projektima izrađenima prema vlastitoj ideji ili rješavati jednu od tri nagradne teme partnera.

Poziv na Uvodno predavanje možete preuzeti ovdje.