Održani 1. Dani karijera Sveta Nedelja 2023

U sklopu kolegija Male tiskarske tehnike dana 6. 06. 2023. organiziran je studentski izlet studenata 6 semestra prijediplomskog studija Grafičkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Pritom su posječene tri renomirane tiskare te tvrtka za prodaju grafičkih materijala. To su grafičke tvrtke čija je djelatnost prepoznata u Republici Hrvatskoj i izvan nje. To su: Printera d.o.o. (tiskara s instalacijom suvremene UV ofsetne tehnologije iz arka), Print Grupa d.o.o. (digitalna tiskara velikog formata) Radin print d.o.o. (tiskara časopisa i reklamnih sadržaja iz role) i Radin d.o.o. Za medijsku  promociju zahvaljujemo se časopisu Print Magazin i udruzi FESPA Hrvatska. Fotografije s ekskurzije možete pronaći i na ovoj poveznici.

Prof. dr. sc. Igor Majnarić