Dobitnici Rektorove nagrade za ak. god. 2013./2014.

U prilogu se nalazi popis imena dobitnika Rektorove nagrade za najbolje studentske znanstvene radove i umjetnička ostvarenja za akademsku godinu 2013./2014.

Popis je objavljen i na mrežnim stranicama Sveučilišta u Zagrebu http://www.unizg.hr .

Svečana dodjela Rektorove nagrade održat ce se u utorak 17. lipnja 2014. u 12 sati u dvorani Auditorium Maximum (D1 i D2) na Fakultetu elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu, Unska 3. U istom terminu bit ce uručene i Posebne rektorove nagrade.

Na dan dodjele nagrada studenti trebaju doći na Fakultet elektrotehnike i računarstva najkasnije do 11 sati.

Prigodom svečane podjele nagrada bit ce organizirana i izložba radova dobitnika Rektorove nagrade, pa su nagrađeni studenti dužni pripremiti, dostaviti i izložiti postere svojih radova.

U prilogu se nalaze upute vezane uz izložbu radova dobitnika Rektorove nagrade.

Izložba postera nagrađenih radova bit ce otvorena od 17. do 24. lipnja 2014. na Fakultetu elektrotehnike i računarstva.

PRILOZI:
1. Dobitnici Rektorove nagrade_2013_14