Inženjersko natjecanje grafičara – ING 2011.

Studentski zbor Grafičkog fakulteta
u suradnji sa Grafičkim fakultetom Sveučilišta u Zagrebu organizira

Inženjersko natjecanje grafičara – ING 2011.

za studente tehničkih fakulteta iz Slovenije (Naravoslovnotehniška fakulteta, Ljubljana), Srbije (Fakultet tehničkih nauka, Univerzitet Novi Sad) , Bosne i Hercegovine (Grafički fakultet, Kiseljak) i , naravno, Hrvatske (Grafički fakultet Sveučilišta u Zagrebu). Natjecanje će se održavati u periodu 10. – 14. svibnja 2011. u prostorijama Grafičkog fakulteta u Zagrebu.

Inženjersko natjecanje grafičara – ING je natjecanje studenata sa područja grafičke tehnologije i dizajna u organizaciji Grafičkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i prvi puta se održalo prošle godine u periodu 7. – 11.4.2010. S obzirom na odličnu prihvaćenost od strane gostiju, te naših studenata, odlučili smo se i ove godine za takav pothvat.

Upravo s ciljem ostvarivanja još bolje suradnje sa ostalim tehničkim fakultetima iz regije, odlučili smo otići korak dalje u organizaciji i obogatiti sadržaj, pa smo tako uveli male izmjene u koncept natjecanja. Za razliku od prošle godine, ove godine ćemo se, u natjecateljskom dijelu, uz tehnologiju dotaknuti i dizajna, pripremili smo i kreativnu radionicu kaligrafije, gostujuće predavanje Dejana Dragosavca Rute na temu dizajna i nezavisne kulture, te mnoga druga iznenađenja.

Pozivamo zainteresirane studente da se prijave na ovogodišnje natjecanje i postanu dio ING team-a. Ovdje  možete skinuti prijavnicu, te ju ispunjenu poslati na e-mail info.ing2011@gmail.com, s naznakom Prijava za natjecanje.

Također, sve zainteresirane studente (prednost studentima preddiplomskog studija) pozivamo da se prijave za kreativnu radionicu kaligrafije, a s obzirom na limitirani broj polaznika, samo najbrži koji pošalju svoje podatke (ime i prezime, smjer, godina studija / semestar) na info.ing2011@gmail.com , s naznakom Prijava za radionicu, osigurat će svoje mjesto na radionici. Studenti koji se prijave na natjecateljski dio, neće moći prisustvovati i na radionicama.

Prijave za natjecateljski dio, kao i za radionicu, otvorene su do 27.4.2011.

Prošlogodišnja iskustva su i više nego pozitivna, zajedno smo radili, učili, razmijenili znanja, te započeli nova prijateljstva. Nadamo se kako ćemo ponoviti prošlogodišnji uspjeh i ove godine. Više o konceptu natjecanja, o tome kako smo se proveli prošle godine, kao i mnoge druge korisne informacije, možete pronaći na Facebook fan-stranici ING – Inženjersko natjecanje grafičara, a za sva pitanja na koja tamo nećete uspjeti naći odgovor, kontaktirajte nas na info.ing2011@gmail.com .

Vidimo se na ING-u! 🙂