istraživanje – „Oralna hormonska kontracepcija – stavovi, znanja, zadovoljstvo”

Poštovani,

Moje ime je Lucija Zanze i doktorica sam medicine. Zajedno s docentom Danijelom Bursaćom, dr. med. spec. ginekologije i opstetricije provodim istraživanje pod nazivom „Oralna hormonska kontracepcija – stavovi, znanja, zadovoljstvo”.

Istraživanje se provodi pomoću ginekološkog upitnika u kojem se pitanja odnose na stavove, informiranost i zadovoljstvo o oralnoj hormonskoj kontracepciji, hitnoj kontracepciji te spolno prenosivim bolestima. U istraživanje su uključene studentice od 18 do 28 godina, Sveučilišta u Zagrebu i Sveučilišta u Splitu. Cilj ove ankete je sakupiti podatke te pomoću njih dobiti uvid u znanje i zadovoljstvo studentica o kontracepciji.

Ukoliko ste studentica i koristite oralnu hormonsku kontracepciju molimo Vas da odvojite koju minutu vremena i ispunite anketu „Oralna hormonska kontracepcija – stavovi, znanja, zadovoljstvo” koja se provodi u sklopu istraživanja o korištenju oralne hormonske kontracepcije među studenticama Sveučilišta u Zagrebu i Splitu.