Izložba Brojke i slova u likovnim kompozicijama

Virtualna izložba donosi dvadeset i osam radova studenata prve godine preddiplomskog studija Grafičkog fakulteta u Zagrebu smjera Dizajn grafičkih proizvoda.

Radovi su dio materijala nastalog na kolegiju Likovna praksa I izvedenom 2021./2022.

Ana Ivia Car, Antonela Kljajić, Ivo Rebac, Karla Švarbić, Karlo Vukelić, Lara Radivoj, Lara Rich, Lara Suknaić,, Lukrecia Veršec, Marta Maglić, Matea Klešnik, Mia Lovrić, Mihael Pakrac, Nina Jelenić, Paula Kozina, Petra Smolić, Renata Grgić, Sara Iva Merlić, Tena Naglić, Vita Homan autori su ovog izbora kompozicija koje je odabrala izv. prof. dr. art. Vanda Jurković.

Autori koriste zadane elemente za rješenja u slaganju kolaž papira, dimenzije A3 u izboru fonta, njegove veličine i boje koristeći pritom maštu u igri slaganja elemenata.

Radove odabrala izv.prof. Vanda Jurković dr.art.