KOLEGIJI KOJI SE NE IZVODE U LJETNOM SEMESTRU AKADEMSKE GODINE 2016./2017.

Zbog premalog broja upisanih studenata, u ljetnom semestru akademske godine 2016./2017. ne izvode se sljedeći izborni kolegiji:

Automatizacija radnih tokova (Diplomski studij, 2. semestar),
Optičke metode ispitivanja tiskovnih površina (Diplomski studij, 2. semestar),
Pakiranje (Diplomski studij 2. semestar),
Sustav upravljanja okolišem (Diplomski studij, 2. semestar),
Standardizacija tiskovnih formi (Preddiplomski studij, 6. semestar),
Upravljanje ofsetnim tiskom (Preddiplomski studij, 6. semestar).

Pozivaju se studenti koji su upisali odabrane kolegije da do srijede 1. ožujka 2017. godine (12:00 h) upišu zamjenski kolegij.

Studenti kao izborni kolegij mogu upisati sveučilišni kolegij “Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom”. Uvjet za pohađanje kolegija je da student koji se prijavljuje za pohađanje poznaje studenta s invaliditetom kojemu je potrebna vršnjačka potpora i koji se slaže s time da mu tu potporu pruža upravo student koji prijavljuje kolegij. Isto tako, uvjet je da student koji se prijavljuje za pohađanje kolegija i student s invaliditetom budu s istog studijskog programa i s iste studijske godine.

Opće informacije o kolegiju
– nositelj: Sveučilište u Zagrebu
– status: izborni
– bodovna vrijednost: 5 ECTS bodova