Najava predavanja- Vanja Cuculić@Grafički fakultet

Pozivamo vas na prvo predavanje u sklopu novonastalog projekta Vizionar!

Jeste li se ikad zapitali zašto je dizajn važan za poslovanje? Koji su elementi dizajna potrebni pri prenošenju tržišnih poruka? Kako efektivno prenijeti poruku- bez riječi?

Na ova i mnoga druga pitanja odgovorit će vam Vanja Cuculić, jedan od najpoznatijih dizajnera u Hrvatskoj!
2000. godine završio je Studij dizajna, a od onda je počeo graditi svoju bogatu dizajnersku karijeru: radio je kao art direktor u marketinškoj agenciji BBDO Zagreb, osnovao je dizajn studio Clinica, radio je kao asistent na Studiju Dizajna pri Arhitektonskom fakultetu, a od 2005. dobija status slobodnog umjetnika i od onda djeluje (uz stalne i povremene suradnike) pod nazivom Studio Cuculić.

Kroz deset godina dizajnerskog radnog iskustva, isprofilirao je svoja područja interesa u nekoliko pravaca, a trenutno je kroz rad Studija fokusiran na dva; dizajn za kulturu i tržišne komunikacije. Studio Cuculić autor je brojnih dizajna za Gradsko dramsko kazalište Gavella, dizajn i brendiranje kulturno turističkih destinacija, dizajn ambalaže – usko specijalizirana niša dizajna vinskih etiketa i slično.

Predavanje koje će održati govorit će upravo o njegovim iskustvima s dizajnerskom, ali i gospodarskom zajednicom te kako je uspješno spojio dizajn i business.

Pozivamo vas da na predavanje dođete u što većem broju, jer uvjereni smo da ćete uz Vanjin know-how pronaći i svoju inspiraciju!

Vanja Cuculić – dizajn kao business u Hrvatskoj

lokacija: Sveučilište u Zagrebu Grafički fakultet, Getaldićeva 2, dvorana A
datum i vrijeme: 17. 10. 2012., 16h.
Detaljnije o događaju na Facebook Eventu: http://www.facebook.com/events/204394823027899/