Natječaj za dodatnu financijsku potporu studentima koji su odabrani i dobili financijsku potporu za studijski boravak (SMS) u okviru ERASMUS programa u akademskoj godini 2012./13.

Natječaj za dodatnu financijsku potporu studentima koji su dobili financijsku potporu za studijski boravak u okviru ERASMUS programa u akademskoj godini 2012./13.

Sveučilište u Zagrebu raspisuje Natječaj za dodatnu financijsku potporu studentima koji su dobili potporu za studijski boravak u okviru ERASMUS programa u akademskoj godini 2012./13.

Studenti su obvezni ispuniti prijavni obrazac, tražene isprave dostaviti u Rektorat Sveučilišta u Zagrebu do:

• 15.05.2012. studenti koji odlaze u zimskom semestru ak.god. 2012./13.
  • 01.11.2012. studenti koji odlaze u ljetnom semestru ak.god. 2012./13.

te kopije istih u Ured za međunarodnu suradnju Grafičkog fakulteta sukladno navedenim rokovima.

Tekst natječaja

Prijavni obrazac