Natječaj za dodjelu nagrada studentima preddiplomskog i diplomskog studija

Na temelju članka 19., stavka 1. Statuta Grafičkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu (pročišćeni tekst), na sjednici Fakultetskog vijeća Grafičkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, održanoj 17. listopada 2011. godine donesena je sljedeća

ODLUKA

o raspisu natječaja za dodjelu nagrada studentima preddiplomskog i diplomskog studija

I

Raspisuje se Natječaj za dodjelu novčane nagrade u iznosu od 1.000,00 kn neto (tisućukunaneto) i priznanja Grafičkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu studentima preddiplomskog i diplomskog studija za najveći prosjek ocjena svih kolegija upisanih i položenih u ak. god. 2010./2011. (po godinama studija i za cjelokupni studij) te postignute posebno vrijedne športske rezultate u okviru Sveučilišnih športskih natjecanja u ak. god. 2010./2011. (dalje: Natječaj).

Natječaj je otvoren od 20. listopada do 4. studenog 2011. godine.

Prijave na natječaj (s dokumentacijom o prosjeku ocjena odnosno športskim uspjesima) dostavljaju se u Studentsku referadu.

III

Na prijavi na natječaj potrebno je navesti za koju od navedenih kategorija se podnosi prijava.

Nagrađuju se studenti u sljedećim kategorijama:

A) preddiplomski studij:

1.  za najveći prosjek ocjena svih kolegija 1. godine studija upisanih i položenih u ak. god. 2010./2011.

2. za najveći prosjek ocjena svih kolegija 2. godine studija upisanih i položenih u ak. god. 2010./2011.,

3. za najveći prosjek ocjena svih kolegija 3. godine studija upisanih i položenih u ak. god. 2010./2011.,

4. za najveći prosjek ocjena cjelokupnog preddiplomskog studija (bez ponovljenog upisa godine).

B) diplomski studij:

1. za najveći prosjek ocjena svih kolegija 1. godine studija upisanih i položenih u ak. god. 2010./2011.,

3. za najveći prosjek ocjena cjelokupnog diplomskog studija (bez ponovljenog upisa godine).

C) Posebno vrijedni športski rezultati u okviru Sveučilišnih športskih natjecanja

Nagradom i priznanjem Grafičkog fakulteta nagrađuju se studenti koji su na sveučilišnim športskim natjecanjima osvojili jedno od značajnijih mjesta.

Napomena: U slučaju da dva ili više studenta u istoj kategoriji imaju jednak prosjek ocjena, bolji student će se izabrati prema datumu (ranijeg) polaganja završnog rada/diplomskog ispita, a podredno datumu (ranijeg) polaganja zadnjeg ispita.

Dekanica:

Prof. dr. sc. Diana Milčić