Natječaj za izbor zaposlenika

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU
GRAFIČKI FAKULTET

NATJEČAJ

1. za (re)izbor jednog zaposlenika (m/ž) u nastavno zvanje i na radno mjesto I. vrste – viši predavač, u znanstvenom području: Tehničke znanosti, znanstveno polje: Grafička tehnologija, na Katedri za primijenjenu i umjetničku fotografiju, na neodređeno vrijeme, s obvezom (re)izbora nakon pet godina;

2. za izbor tri zaposlenika (m/ž) u suradničko zvanje i na radno mjesto I. vrste – viši asistent, u znanstvenom području: Tehničke znanosti, znanstveno polje: Grafička tehnologija, od čega dva na Katedri za tisak, a jedan na Katedri za tiskarski slog i računala, na određeno vrijeme (četiri godine odnosno najviše deset godina računajući od zasnivanja radnog odnosa u suradničkom zvanju i na radnom mjestu asistenta), s punim radnim vremenom.

3. za izbor jednog zaposlenika (m/ž) na radno mjesto namještenika IV. vrste (interni naziv: spremačica), na neodređeno vrijeme, s punim radnim vremenom.

Pristupnici za radna mjesta pod brojem 1. i 2. trebaju, osim općih uvjeta za zasnivanje radnog odnosa, ispunjavati uvjete propisane Zakonom o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju („Narodne novine” broj 123/03, 198/03, 105/04, 174/04, 46/07 i 63/11) i na njemu utemeljenih propisa.
Uz prijavu je potrebno priložiti:
– životopis,
– preslik domovnice,
– preslik diplome o stečenom doktoratu znanosti u znanstvenom području: Tehničke znanosti, znanstveno polje: Grafička tehnologija,
– prikaz znanstvene, nastavne, odnosno stručne djelatnosti te popis radova.
Prijave se podnose u tiskanom i digitalnom obliku (CD).

Pristupnici za radno mjesto pod rednim brojem 3. trebaju, osim općih uvjeta za zasnivanje radnog odnosa imati završenu osnovnu školu.
Uz prijavu je potrebno priložiti:
– životopis,
– preslik domovnice,
– preslik radne knjižice.
Prijave se podnose u tiskanom obliku.

Prijaviti se mogu pristupnici oba spola.
Zakašnjele i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Rok za podnošenje prijave je 8 dana od dana objave.
Prijave se podnose u Urudžbeni zapisnik Fakulteta, osobno, ili na adresu: Sveučilište u Zagrebu Grafički fakultet, 10000 Zagreb, Getaldićeva 2, s naznakom „Natječaj za izbor”.

KLASA: 112-03/13-01/
URBROJ: 251-80-13-1