Natječaj za izbor zaposlenika

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU
GRAFIČKI FAKULTET

NATJEČAJ

1. za izbor jednog zaposlenika (m/ž) u suradničko zvanje i na radno mjesto I. vrste – asistent, u znanstvenom području: Tehničke znanosti, znanstveno polje: Grafička tehnologija, na Katedri za materijale u grafičkoj tehnologiji, na određeno vrijeme (pet godina), s punim radnim vremenom.

Pristupnici za radno mjesto trebaju, osim općih uvjeta za zasnivanje radnog odnosa, ispunjavati uvjete propisane Zakonom o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju („Narodne novine” broj 123/03, 198/03, 105/04, 174/04, 46/07, 63/11 i 94/13) i na njemu utemeljenih propisa.
Uz prijavu je potrebno priložiti:
– životopis,
– preslik domovnice,
– preslik diplome o završenom sveučilišnom dodiplomskom ili diplomskom studiju grafičke tehnologije,
– prikaz znanstvene, nastavne, odnosno stručne djelatnosti te popis radova, (ukoliko ih pristupnik posjeduje).

Prijave se podnose u tiskanom i digitalnom obliku (CD).

Zakašnjele i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Natječaj je otvoren je 30 dana od dana objave.
Prijave se podnose u Urudžbeni zapisnik Fakulteta, osobno, ili na adresu: Sveučilište u Zagrebu Grafički fakultet, 10000 Zagreb, Getaldićeva 2, s naznakom „Natječaj za izbor”.

KLASA: 112-03/13-01/
URBROJ: 251-80-13-1
Zagreb, 30. kolovoza 2013.