Natječaj  za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse u okviru Programa Erasmus u akademskoj godini 2013./14.

Na temelju Odluke Agencije za mobilnost i programe EU o prihvaćanju prijave za dodjelu financijske potpore na natječaj za 2013. godinu za Erasmus individualnu mobilnost u okviru Programa za cjeloživotno učenje (2013-1-HR1-ERA02-03279) Sveučilište u Zagrebu raspisuje Natječaj za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse u okviru Programa Erasmus u akademskoj godini 2013./14.

Rok za prijave: 2. prosinac 2013. godine u 12:00 sati.

Sveučilištu u Zagrebu je 2009. godine dodijeljen „Erasmus University Charter“ (255154-IC-1-2009-1-HR-ERASMUS-EUCX-1; HR ZAGREB01), čime je omogućeno sudjelovanje u Erasmus programu.

Studenti ostaju upisani na matičnoj sastavnici Sveučilišta u Zagrebu tijekom cijelog trajanja stručne prakse, što znači da ne smiju završiti svoj studij prije završetka stručne prakse. Ako se nalaze u kategoriji studenata koji imaju obavezu participacije u troškovima studija, za vrijeme trajanja mobilnosti dužni su nastaviti plaćati participaciju.

NATJEČAJ  ZA MOBILNOST STUDENATA U SVRHU STRUČNE PRAKSE U OKVIRU PROGRAMA ERASMUS U AKADEMSKOJ GODINI 2013./14.

PRIVICI

1. Online prijavni obrazac: https://unizg.moveonnet.eu/moveonline/outgoing
  2. Upute za online prijavu
  3. ECTS koordinatori akademija i fakulteta Sveučilišta u Zagrebu
  4. Upute studentima odabranima za Erasmus stručnu praksu ak. god. 2013./14.
  5. Erasmus studentska povelja
  6. Pravila i postupak – povrat dodijeljene/isplaćene financijske potpore/stipendije
  7. Popis Subject area codes

OBRASCI

1. Acceptance Confirmation
  2. Training Agreement and Quality Commitment 2013./14.
  3. Potvrda o dolasku/odlasku studenta
  4. Obrazac mjesečnog izvješća – bit će objavljeno uskoro
  5. Transcript of work
  6. Završno izvješće – bit će objavljeno naknadno
  7. Obrazac – prihvat zero-grant – bit će objavljeno uskoro
  8. Obrazac – odustanak od stručne prakse – bit će objavljeno uskoro

ERASMUS INTENZIVNI JEZIČNI TEČAJ – EILC

Prijave za EILC – Erasmus intenzivni jezični tečaj: isključivo odabrani i financirani studenti mogu se prijaviti i za intenzivni tečaj stranoga jezika. Tečajevi se održavaju za manje poznate jezike (ne odobravaju se za engleski, francuski, njemački i standardni španjolski jezik) i dolaze u obzir samo početni i srednji tečaj jezika.

Rok za EILC prijavu studenata Sveučilišta u Zagrebu je zaključno s 15. listopada 2013. godine.

Obrazac za prijavu i detaljne upute o rokovima i prijavama:

Intenzivni tečajevi jezika (EILC) – Pravila i upute za prijavu 2013.

Prijavni obrazac za intenzivni tečaj jezika (EILC)