Natječaj za prakse u inozemstvu IAESTE

Želite vidjeti kako se grade autoceste u Turskoj? …probati kako je raditi u moderno opremljenom labosu u Njemačkoj? …proučavati robotiku u Japanu? …raditi u arhitektonskom uredu u Velikoj Britaniji? …isprobati nove matematičke teorije u Švicarskoj? …proučavati limnologiju u Argentini?

I uz to upoznati zanimljive ljude i nove kulture, proputovati nekoliko zemalja i provesti najbolje ljeto u vašem životu? …onda se javite na naš Natječaj.

Natječaj za dodjelu stručnih praksi za akademsku godinu 2012./13. se otvara 20.10. a završava 16.11.2012. Prijaviti se mogu svi studenti 3. ili više godine sveučilišnih studija prirodnih i tehničkih znanosti Sveučilišta u Zagrebu ili oni koji imaju ostvarenih 105 ECTS bodova.

Upute i pravila pronaći ćete na www.iaeste.hr/natjecaj

Ukoliko vas zanima što su doživjeli i naučili naši  studenti, dođite na naše prezentacije o čijem održavanju ćemo vas naknadno obavijestiti, ili posjetite  http://www.iaeste.hr/?page_id=103 gdje ćete naći njihova iskustva, dojmove i pokoji savjet.