Natječaj za stipendiju na Tecnologico de Monterrey (Meksiko) za zimski semestar akademske godine 2012./2013.

Tecnologico de Monterrey iz Meksika ponudio je Sveučilištu u Zagrebu u okviru razmjene studenata jednu stipendiju za zimski semestar akademske godine 2012./2013., za (pred)diplomski studij programa ponuđenih na tom sveučilištu.

Za stipendiju se mogu javiti svi studenti preddiplomskih, diplomskih i integriranih preddiplomskih i diplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu sa odslušana minimalno četiri semestra, vrlo dobrim uspjehom u studiju te znanjem engleskog i španjolskog jezika.

Zainteresirani kandidati trebaju do petka, 06. travnja 2012. ispuniti online prijavnicu i Sveučilištu u Zagrebu, Trg maršala Tita 14, 10000 Zagreb (kontakt osoba: Tajana Nikolić, tel: 46-98-165; tajana.nikolic@unizg.hr) dostaviti dokumente navedene u Natječaju.