Natječaj za smještaj u studentski dom – procedura oko obrasca „A“

Da bi zaštitili pristupnike na natječaj za smještaj i djelatnike visokih učilišta od nepotrebnog izlaganja riziku zaraze, SC Poslovnica za smještaj i ove godine iznimno zaprima skenirane pa isprintane obrasce „A“. Drugim riječima, nije potreban dolazak na Fakultet.

Student mora na adresu hgrujic@grf.hr poslati popunjeni obrazac „A“ s kratkom molbom da se isti ovjeri. Nakon što student primi u inbox ovjereni obrazac, mora isti isprintati i potpisati te takvog dostavlja na natječaj za smještaj zajedno s isprintanom e-mail prepiskom s djelatnikom referade.

Rok za slanje popunjenog obrasca “A” na adresu hgrujic@grf.hr je 20.07.2021. iz razloga što studentska referada nakon toga provodi upise brucoša pa počinje kolektivni godišnji odmor za zaposlenike Grafičkog fakulteta. Također molimo da se obrasci ne šalju prije nego što su vam sve ocjene zavedene u ISVU sustav.

Studentska referada