OBAVIJEST I RASPORED za dodatnu provjeru znanja, vještina i sposobnosti (ak. god. 2019./2020.)

Postupak dodatne provjere znanja, vještina i sposobnosti za upis u I. godinu preddiplomskog studija – smjer Dizajn grafičkih proizvoda održati će se 10. i 12. lipnja 2019. godine na adresi Getaldićeva 2, 10000 Zagreb.

1. Praktična provjera likovnih sposobnosti održati će se u ponedjeljak, 10. lipnja 2019. prema rasporedu (u prostoru Grafičkog fakulteta). Za praktičnu provjeru likovnih sposobnosti kandidati trebaju ponijeti papire za crtanje formata A3 ili B3, olovke, gumicu, kolaž papire, škare, lijepilo i ostali pribor po izboru (tempere, tuš, olovke u boji, flomastere, crtaču dasku itd.).
  2. Praktična provjera znanja iz grafičkih programa održati će se u srijedu, 12. lipnja 2019. prema rasporedu (u prostoru Grafičkog fakulteta i srednje Grafičke škole – na istoj adresi). Zadatak će se izvoditi na PC računalima (operativni sustav Windows 7) korištenjem grafičkih programa u sklopu Adobe Creative Suite 6 (InDesign, Photoshop, Illustrator).

Kandidati moraju ponijeti sa sobom identifikacijski dokument sa slikom (osobna iskaznica ili putovnica). Ako kandidat/kandidatkinja ne pristupi provjeri u navedeno vrijeme ili nema identifikacijski dokument, smatrati će se da je odustao/odustala od provjere.

Rezultati dodatne provjere znanja, vještina i sposobnosti za upis na preddiplomski studij – smjer Dizajn grafičkih proizvoda (ak. godina 2019./2020.) biti će objavljeni u NISpVU sustavu najkasnije do 19. lipnja 2019. godine.

Sukladno toč. 4 općeg dijela teksta Natječaja Sveučilišta u Zagrebu za upis studenata u I. godinu preddiplomskih studija u ak. god. 2019./2020., eventualne žalbe zbog netočnih podataka unesenih u NISpVU podnose se u roku od 48 sati od objave rezultata dodatne provjere znanja, vještina i sposobnosti. Žalbe se podnose isključivo elektronički na e-mail adresu dodatna.provjera@grf.hr. Odgovore na žalbu pristupnici će dobiti elektroničkim putem, na e-mail adresu s koje su žalbu uputili.