OBAVIJEST O UPISIMA U AK. GOD. 2023./2024. (ZIMSKI SEMESTAR)

Obavijest se NE ODNOSI na studente upisane u I. g. PRIJEDIPLOMSKOG STUDIJA u srpanjskom upisnom roku ak. godine 2023./2024. (brucoše). Ti studenti će svoju studentsku iskaznicu – iksicu preuzeti prema obavijesti koja će biti objavljena na naslovnici mrežnih stranica Fakulteta. Studenti trebaju pratiti naslovnicu mrežnih stranica Fakulteta na kojoj će nakon provedenih upisa biti objavljena Obavijest o početku nastave zimskog semestra ak. godine 2023./2024.

OBAVIJEST O UPISIMA U AK. GODINU 2023./2024. (zimski semestar)

PRILOZI IZ OBAVIJESTI:

1. Obrazac privole – za kandidate prijelaznike s dr. VU i kandidate na konačnoj rang listi za upis u I. g. diplomskog studija

2. Obrazac 03 INV.

3. Obrazac za izradu studentske iskaznice (iksice) – za kandidate prijelaznike s dr. VU

4. Matični list – za kandidate na konačnoj rang listi za upis u I. g. diplomskog studija

5. Ugovor o studiranju – za kandidate koji upisuju I. g. diplomskog studija bez obveze upisa razlikovnih obveza (popuniti sivo označene površine)

6. Ugovor o studiranju – za kandidate koji upisuju I. g. diplomskog studija, uz obvezu upisa razlikovnih obaveza (popuniti sivo označene površine)

NAPOMENA:

Upis u zimski semestar ak. godine 2023./2024. bit će omogućen putem Studomata od ponedjeljka, 25.09.2023. do četvrtka, 28.09.2023. do 23,59 sati, a prema Napomenama u gornjoj Obavijesti o upisima.