Obavijest – razredbeni postupak dizajn

GRAFIČKI FAULTET
Getaldićeva 2
10000 Zagreb

Obavijest prijavljenim kandidatima za provjeru posebnih sposobnosti za upis na preddiplomski studij – smjer Dizajn grafičkih proizvoda

Provjera posebnih sposobnosti za upis na preddiplomski studij – smjer Dizajn grafičkih proizvoda održati će se u prostorijama Grafičkog fakulteta, Getaldićeva 2, 10000 Zagreb 26. i 27. lipnja 2013. godine.

Praktična provjera likovnih sposobnosti održati će se u srijedu 26. lipnja 2013. prema priloženom rasporedu. Za praktičnu provjeru kandidati trebaju ponijeti papire za crtanje formata A3 ili B3, olovke, gumicu, kolaž papire, škare, lijepilo i ostali pribor po izboru (tempere, tuš, olovke u boji, flomastere, crtaču dasku itd.).

Praktična provjera likovnih sposobnosti održati će se u predavaonicama B i C, Vijećnici (1-2 kat) i Atelieru (6 kat)

Praktična provjera znanja iz grafičkih programa održati će se u četvrtak 27. lipnja 2013. prema priloženom rasporedu. Zadatak će se izvoditi na PC računalima (operativni sustav Windows HP, Windows 7) korištenjem  grafičkih programa u sklopu Adobe Creative Suite 3 (InDesign, Photoshop, Illustrator)

Praktična provjera znanja iz grafičkih programa održati će se u računalnim učionicama 1 (Prizemlje), 2A i 2B (2 kat) i 6 (6 kat).

Kandidati koji su prijavu poslali poštom u navedenom roku, biti će naknadno uvršteni u raspored.

Kandidati moraju ponijeti sa sobom identifikacijski dokument sa slikom (osobna iskaznica ili putovnica). Ako kandidat/kandidatkinja ne pristupi provjeri u navedeno vrijeme ili nema identifikacijski dokument, smatrati će se da je odustao/odustala od provjere.

Privremeni rezultati provjere posebnih sposobnosti za upis na smjer Dizajn grafičkih proizvoda biti će objavljeni u petak 28. lipnja 2013. u 12.00 sati na oglasnoj ploči i mrežnim stranicama Grafičkog fakulteta.