Obrane završnih/diplomskih radova – OBAVIJEST

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU
GRAFIČKI FAKULTET
Getaldićeva 2
Zagreb, 4. listopada 2013.

Povjerenstvo za nastavu, završne i diplomske ispite (dalje: Povjerenstvo) donijelo je 3. listopada 2013. godine sljedeći zaključak

I.

Studenti dodiplomskog studija koji su u studentsku referadu predali spiralno uvezani primjerak diplomskog rada do najkasnije 30. rujna 2013. godine, obvezni su u petak,
4. listopada 2013. godine
, u vremenu od 11.30 do 12.00 sati, u studentskoj referadi preuzeti spiralno uvezani primjerak diplomskog rada koji je pregledan od članova Povjerenstva.

II.

U diplomskim radovima u kojima je naznačena potreba za dopunom/ispravkom student je obvezan kontaktirati mentora te u dogovoru s istim učiniti po uputi Povjerenstva.

III.

Najkasnije do petka, 11. listopada 2013. godine do 12.00 sati, studenti iz toč. I. ove obavijesti moraju u studentsku referadu predati dva tvrdo uvezana i dva spiralno uvezana primjerka diplomskog rada, kao i spiralno uvezani primjerak diplomskog rada pregledan od članova Povjerenstva. Uz svaki primjerak diplomskog rada potrebno je predati i elektronski zapis (CD) istovjetan ispisanom radu.

IV.

Obrane diplomskih radova održavati će se prema rasporedu koji će biti naknadno objavljen (predviđa se u radoblju od 21. – 25. listopada 2013. godine).

Povjerenstvo za nastavu, završne i diplomske ispite

Dostaviti:

1. S. referada (el. putem)
  2. Mrežne stranice
  3. Pismohrana