Odluka o imenovanju Povjerenstva za znanstveni i umjetnički rad studenata

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU
GRAFIČKI FAKULTET

KLASA: 602-04/13-01/
URBROJ: 251-80-13-1
Zagreb, 4. ožujka 2013.

Na temelju članka 11. stavka 5. alineje 2. i 3. Statuta Grafičkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu (pročišćeni tekst), na prijedlog Dekanskog kolegija od 4. ožujka 2013. godine, se donosi sljedeća

ODLUKA

Imenuje se Povjerenstvo za znanstveni i umjetnički rad studenata Sveučilišta u Zagrebu Grafičkog fakulteta (dalje: Povjerenstvo), u sastavu:

1. izv. prof. dr. sc. Željka Barbarić-Mikočević, prodekanica za nastavu, predsjednica,
2. izv. prof. dr. sc. Vesna Džimbeg-Malčić, članica,
3. izv. prof. dr. sc. Maja Brozović, članica,
4. izv. prof. dr. sc. Jesenka Pibernik, zamjenska članica.

Povjerenstvo se imenuje za ak. god. 2012./2013.

III
Na ustroj, način rada i zadaće Povjerenstva smisleno se primjenjuje odredbe općih akata (pravilnika, odluka) Sveučilišta u Zagrebu koji uređuju znanstveni i umjetnički rad studenata Sveučilišta u Zagrebu, prvenstveno Pravilnika o dodjeli Rektorove nagrade (od 10. veljače 2009. godine).

Dekanica:

Prof. dr. sc. Diana Milčić