Poziv na 17. inventum međunarodni sajam

Poštovani izlagači

Pozivamo Vas da učestvujete  i sudjelujete  na

17. INVENTUM-u Međunarodni sajam inovacija, gospodarstva i tehničkog  stvaralaštva 31.0301.04  2023.g.

u Sportskoj  dvorani Tehnikum u Iloku. koji već tradicionalno organizira  Udruga inovatora Tesla Ilok,  uz suorganizaciju Grada Iloka, Srednje škole Ilok, a nadamo se kao i ovih godina Hrvatske zajednice inovatora, te  potporu Vukovarsko-srijemske županije.

Inventum kao stalna regionalna izložba koja se održava po 17 puta, u Iloku na krajnjem istoku Hrvatske, afirmirao se kroz godine u najveći te najstariji sajam ovakvog karaktera u Slavoniji te  široj regiji, a  na kojem se mogu izložiti  te  predstaviti:

Autori inovacija, svih uzrasta
Udruge
Inovativna i kreativna rješenja,  u svim segmentima
Tehničko stvaralaštvo  svih uzrasta  – zajednice tehničke kulture
Maturalni radovi u svim poljima
Osnovne Škole i učeničke zadruge
Srednje Škole – također mogu prezentirati kroz razne radionice i promovirati svoje Srednje Škole  budućim  učenicima
Fakulteti sa svojim radovima i projektima –također mogu prezentirati kroz razne radionice i promovirati svoje fakultete budućim  studentima
Razni proizvodi gospodarstva u svim segmentima od industrije do poljoprivrede

Samo izlaganje  na sajmu je besplatno  do 10 m2,
Ako se plača Kotizacija za učešće na Inventumu je 100 eura po osobi  što uključuje:

Dva noćenja u učeničkom domu, mogućnost doplate  30 ili 70 eura  za drugi smještaj.
Doručak, Ručak, Večeru -Slavonske delicije,
jedna večera je u poznatom Iločkom restoranu a druga ala Vinkovo uz tamburaše.

Uključen obilazak Iločkih podruma kao i vožnja turističkim vlakićem.
Izrada plakata,  poslati opis, par fotografija te podatke.

Sudjelovanje na raznim radionicama.

Cijelo vrijeme sajma održavaju se  besplatno razne radionice i predavanja za sve učesnike i posjetitelje svih uzrasta .

Na sajmu mogu biti izloženi svi radovi čiji su autori ili predstavnici  fizički prisutni, kako bi prezentirali rad ocjenjivačkom sudu  te  nagrađeni.
Broj izlagača može biti ograničen zbog tehničke naravi.

Prijave do 15.03.2023.

Sve informacije i prijave