Poziv na studentsku izložbu foto eseja

Poštovani kolege,

u srijedu 11.3. u 11 sati u predvorju fakulteta otvorit ćemo još jednu tradicionalnu izložbu foto eseja studenata prve godine diplomskog studija. Pozivamo Vas da svojim prisustvom uveličate otvorenje te Vas molim da pozovete i vaše studente da prisustvuju otvorenju.

O RADOVIMA

Izložene su fotografije studenata prve godine diplomskog studija Grafičkog fakulteta, polaznika izbornog kolegija Primjena digitalne fotografije u reprodukcijskim medijima. Izložene fotografije su odabrane iz 10 najboljih foto eseja nastalih tijekom prošlog semestra.

Slobodnim izborom teme eseja studentima je pružena mogućnost odabira teme koja ih osobno najviše zanima. Iz tog razloga radovi su dosta raznoliki ali i vrlo osobni jer predstavljaju misli, emocije i ideje kojima je zaokupljen pojedinac.

Svoje eseje izlažu: Leon Burazin, Luka Dražetić, Alberto Hadžić, Petra Kardaš, Petar Mamić, Dominik Mustać, Lea Resimović, Fran Šepat, Nika Vojvodić i Maks Petković Krasnić.

Vizuale za izložbu napravio je Alberto Hadžić.