Prijava namjere obrane završnog/diplomskog rada u zimskom semestru ak. god. 2011/12

Sukladno protokolu obrane završnog/diplomskog rada u ak. god. 2011/12 usvojenom na sjednici Fakultetskog vijeća održanoj 16. rujna 2011. godine, temu rada i imenovanje mentora moguće je prijaviti u studentskoj referadi do srijede, 2. studenog 2011. godine isključivo putem obrasca (ovdje).

Temu rada i imenovanje mentora obvezni su putem gornjeg obrasca prijaviti studenti svih studijskih programa (Bolonjskog: preddiplomskog/diplomskog te starog nastavnog plana i programa: dodiplomskog).

Studenti svih studijskih programa kojima su tema rada i imenovanje mentora odobreni na nekoj od sjednica Fakultetskog vijeća, zaključno sa 16. rujnom 2011. godine, nisu obvezni ponovno prijaviti temu i mentora, već u studentskoj referadi podnijeti molbu za odobrenje prijevremenog termina obrane rada, najkasnije do srijede, 2. studenog 2011. godine.

Prodekanica za nastavu

prof.dr.sc. Željka Barbarić-Mikočević,v.r.