Prijedlog suradnje_Zagreb Advent Run 2023

Poštovani,

Osmo izdanje jedne od najveselijih europskih utrka održat će se u nedjelju, 10. prosinca. Početak utrke je u 12 sati s novim startom i ciljem – kod hotela Hilton Garden Inn, Radnička cesta 21. Zagreb Advent Run sa sobom uvijek donosi i veliki humanitarni karakter pa će ovogodišnja utrka biti posvećena Zakladi UniSport Srce koju je osnovao Hrvatski akademski sportski savez sa ciljem poticanja razvoja studenata sportaša u Republici Hrvatskoj.

Iznimno bi nas veselilo kada biste bili dio ove priče i omiljene kostimirane utrke. Iako je prošlo razdoblje ranih prijava, za grupne prijave možemo omogućiti popust, odnosno kotizacije u iznosu 21,00 EUR, dok za nekoliko djelatnika možemo osigurati gratis kotizacije.

Na prošlogodišnjem izdanju smo imali 45 učenika iz Gimnazije Antuna Vrančića iz Šibenika, a ideja nam je da se ove godine pridruže i ostale škole i fakulteti iz Lijepe naše.

Ljubazno Vas molim za povratnu informaciju, a u privitku dostavljam informativnu prezentaciju s konkretnim informacijama.

Na raspolaganju sam za sva dodatna pitanja i prijedloge.

MATEA STANIĆ
PR Asistent