PRIVREMENI RASPORED NASTAVE – PREDDIPLOMSKI STUDIJ (zimski semestar ak.god. 2020./21.)

Dragi studenti,

U prilogu su objavljeni rasporedi za preddiplomski studij u kojima se nalaze rasporedi za prva tri tjedna nastave, kao i tablica u kojoj prema svom JMBAG broju možete pronaći grupe u koje ste dodjeljeni po kolegijima.

Molimo Vas da obratite pažnju na tjedne i grupe.

Ukoliko unutar rasporeda imate preklapanje predavanje iz različitih kolegija, molimo Vas da se za daljnje dogovore obratite predmetnom nastavniku navedenih kolegija kako biste dogovorili termin koji Vam odgovara, a u kojem radi epidemioloških mjera ima slobodnih mjesta.

Ukoliko Vas nema u rasporedu, obratite se predmetnim nastavnicima kolegija koje ste upisali kako bi Vas rasporedili u grupe u kojima ima slobodnih mjesta.

Raspored za diplomski studij bit će objavljen tijekom idućeg tjedna, obzirom da nastava za diplomski studij počinje u ponedjeljak, 5. listopada 2020.

VAŽNO! Studenti su prije dolaska na nastavu obvezni pročitati Obavijest o održavanju nastave te na prvo predavanje donijeti potpisanu Izjavu iz priloga iste.

Prodekan za nastavu
doc. dr. sc. Miroslav Mikota