Promocija knjige Osnove digitalnog tiska

Dana 26. studenog 2015. U 16.30 h na Grafičkom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu je održana svečana promocija Sveučilišnog udžbenika Osnove digitalnog tiska autora doc. dr. sc. Igora Majnarića.  Riječ je o novom dijelu prvenstveno namijenjenom studentima diplomskog studija Grafičkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Međutim, zbog univerzalnosti teme (digitalni tisak) i jednostavnosti pisanja ovaj udžbenik se može koristiti i za potrebe drugih područja tehničkih znanosti.
Svečanu promociju vodio je  dekan – nakladnik prof. dr. sc. Klaudio Pap, te recenzenti prof. dr. sc. Stanislav Bolanča i prof. dr. sc. Đurđica Osterman Parac.

Autor: Doc. dr. sc. Igor Majnarić

Knjigu je moguće nabaviti po promotivnoj cijeni u ekonomatu Grafičkog fakulteta ili direktnim kontaktom s autorom.