Grafički fakultet – Rezultati natječaja Erasmus SMS 2013./14.

REZULTATI

ROKOVI

Grafičkom  fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, na temelju Odluke o raspodjeli mjesta, dodijeljen je  101 mjesec  za studijski boravak u inozemstvu putem Erasmus natječaja. S obzirom da se financijska potpora dodjeljuje po rangu studenta, Sveučilište je označilo plavom bojom financirane studente.

Na temelju prvih rezultata Natječaja studente koji su odabrani za financijsku potporu (obojani u plavo)  za zimski/ljetni semestar (ovisno o rokovima za nominacije) Sastavnica treba nominirati na ciljno sveučilište, a kopiju e-mail nominacije poslati studentu na njegovu e-mail adresu. Nakon nominacije studenti se trebaju samostalno prijaviti na ciljno sveučilište s cjelokupnom dokumentacijom i u roku u kojem to ciljno sveučilište traži.

Studenti koji prihvate status zero-grant nominiraju se (kontinuirano do rokova) nakon što dostave prihvat zero-grant sastavnici i Sveučilištu. Prije nominacije obavezno provjeriti sa koordinatorom  za odlazne studente da li je i Sveučilište primilo obrazac.

Studenti svoj odustanak ili prihvat ZERO-GRANT statusa trebaju dostaviti u roku i Sastavnici i Sveučilištu (kontakt osobama za odlaznu Erasmus mobilnost). Pregled rokova nalazi se u privitku. U slučaju da i Sveučilište u roku ne primi odustanak studenta ili prihvaćanje zero-grant statusa, odustanak se sankcionira, odnosno student ne može otići na razmjenu u statusu zero-grant.

Svi odabrani studenti dužni su prije, za vrijeme i po povratku s razmjene pridržavati se propisanih uputa koje su dane u „Uputama studentima odabranima za studentsku razmjenu ak. god. 2013./14.“, kao i svih naknadnih obavijesti koje im se upute putem elektroničke pošte

radi mogućih naknadnih promjena u Uputama.

Poveznica radi mogućih naknadnih promjena Rezultata natječaja: >http://international.unizg.hr/medjunarodna_suradnja?@=5ve5#news_10722 .