Radionice ureda za studente s invaliditetom SuZa

Ured za studente s invaliditetom Sveučilišta u Zagrebu organizira edukativne radionice o izjednačavanju mogućnosti studenata s invaliditetom u visokom obrazovanju.

Radionice su namijenjene koordinatorima za studente s invaliditetom, prodekanima za nastavu i studente te svim zainteresiranim nastavnicima na sastavnicama Sveučilišta u Zagrebu.

Kroz edukativne radionice stječu se ključne informacije o različitim skupinama studenata s invaliditetom kao i o mogućnostima primjene različitih oblika prilagodbe studentima s invaliditetom.

Tijekom ljetnog semestra ak. god. 2020./2021. planirane su sljedeće radionice:

• “Studenti s Aspergerovim sindromom” – 25.03. (srijeda) od 15 do 17 sati – doc. dr. sc. Jasmina Stošić
  • “Studenti s kroničnim bolestima” – 13.04. (utorak) od 15 do 17 sati – doc. dr. sc. Damir Miholić
  • “Studenti s ADHD-om” – 27.04. (utorak) od 15 do 17 sati – izv. prof. dr. sc. Snježana Sekušak-Galešev
  • “Studenti s disleksijom” – 05.05. (srijeda) od 15 do 17 sati – prof. dr. sc. Mirjana Lenček

Radionicu u ožujku održat ćemo u obliku webinara putem platforme Zoom, a o načinu održavanja radionica u travnju i svibnju obavijestit ćemo vas naknadno (nadamo se mogućnosti održavanja radionica i uživo).

Molimo Vas da informaciju o radionicama proslijedite i drugim zainteresiranim nastavnicima na vašoj sastavnici.

Registrirati se možete putem online obrasca za prijavu.

Za dodatne informacije stojimo na raspolaganju.

Valentina Novak Žižić