Raspis natječaja za akademsku razmjenu u 2011. godini. – Jagiellonsko sveučilište (Krakov), Sveučilište u Ljubljani, Comenius sveučilište u Bratislavi, Sveučilište u Beču

Na temelju bilateralnih sveučilišnih sporazuma Sveučilište u Zagrebu raspisalo je natječaje za akademsku razmjenu (kraći studijski boravci) s Jagiellonskim sveučilištem u Krakovu,  Sveučilištem u Ljubljani, Comenius sveučilištem u Bratislavi i Sveučilištem u Beču.

Na temelju bilateralnih sveučilišnih sporazuma Sveučilište u Zagrebu raspisalo je natječaje za akademsku razmjenu sa sljedećim sveučilištima:

* Jagiellonsko sveučilište u Krakovu (Poljska) – isključene medicinske znanosti,

* Sveučilište u Ljubljani (Slovenija),

* Comenius sveučilište u Bratislavi (Slovačka),

* Sveučilište u Beču (Austrija).

Kandidati koji žele ostvariti kraći studijski boravak na navedenim sveučilištima u okviru razmjene za 2011. godinu prijavljuju se svom matičnom fakultetu/akademiji.

Za razmjenu se mogu prijaviti:

* osobe zaposlene temeljem ugovora o radu na Sveučilištu i njegovim sastavnicama u zvanjima: znanstveno-nastavno, umjetničko-nastavno, znanstveno, nastavno, suradničko zvanje asistenta ili višeg asistenta (sve obuhvaćeno pojmom znanstveno-nastavno osoblje),

* znanstveni novaci zaposleni temeljem ugovora o radu na Sveučilištu i njegovim sastavnicama.

Rok do kojeg sastavnice Sveučilištu dostavljaju svoje prijedloge: 31. siječnja 2011.

Više: http://international.unizg.hr/medjunarodna_suradnja?@=5toj#news_10722