Raspis natječaja za akademsku razmjenu u 2013. godini. – Sveučilište u Solunu, Sveučilište u Padovi, Sveučilište u Pečuhu, Jagiellonsko sveučilište u Krakovu, Comenius sveučilište u Bratislavi i Sveučilište Indiana, Bloomington

Sveučilište u Zagrebu raspisalo natječaj za akademsku razmjenu u 2013. godini sa sljedećim sveučilištima:

–          Sveučilište u Solunu (Grčka), www.auth.gr

–          Sveučilište u Padovi (Italija), www.unipd.it

–          Sveučilište u Pečuhu (Mađarska), www.pte.hu

–          Jagiellonsko sveučilište u Krakovu (Poljska), www.uj.edu.pl

–          Comenius sveučilište u Bratislavi (Slovačka), www.uniba.sk

–          Sveučilište Indiana, Bloomington (Sjedinjene Američke Države), www.iub.edu.

Natječaj je objavljen na stranicama Ureda za međunarodnu suradnju Sveučilišta (http://international.unizg.hr/).

Molimo djelatnike zainteresirane za predloženu akademsku razmjenu da prouče područja kojima se bave ciljna sveučilišta i da kontaktiraju (potencijalne) akademske partnere te dogovore svoj posjet prije prijave na Natječaj. Unaprijed zahvaljujemo.

Rok za dostavu prijedloga za razmjenu je 25. siječnja 2013. godine.