Rezultati Erasmus+ natječaja za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u ak. god. 2014./2015.

Objavljeni su rezultati Erasmus+ natječaja za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u ak. god. 2014./2015. za aktivnosti:

• održavanje nastave (nastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i njegovih sastavnica; novo: nenastavno osoblje iz tvrtki izvan RH)
  • stručno usavršavanje (nastavno i nenastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i njegovih sastavnica).

Odbor za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu pregledao je prijave i sastavio privremene rang-liste odobrenih prijava za obje aktivnosti. Rezultati se nalaze na poveznici http://www.unizg.hr/nc/suradnja/medunarodna-razmjena/razmjena-sveucilisnih-djelatnika/obavijesti-za-sveucilisne-djelatnike/.

Kandidati imaju mogućnost žalbe Odboru u roku od 5 dana od objave prijedloga rang-lista. Žalbe se šalju na staff@unizg.hr.

Nakon naznačenog roka, Odbor će razmotriti eventualne žalbe te u roku od 10 dana na sveučilišnim stranicama objaviti konačne rang-liste. Na konačne rang-liste ne postoji mogućnost žalbe.

Čestitamo djelatnicima Grafičkog fakulteta!