Rezultati Natječaj za izradu logotipa Triatlon kluba Zagreb

Na inicijativu Tiratlon kluba Zagreb, Zorkovačka 2, 10 000 Zagreb, organiziran  je natječaj među studentima diplomskog studija, smjera Dizajn grafičkih proizvoda za izradu logotipa kluba. Natječaj je organiziran i proveden na Katedri za likovnu kulturu i grafički dizajn u sklopu redovne nastave.

Natječaj je sa uspjehom završen te su nakon glasovanja Stručnog povjerenstva za odabir najboljeg grafičkog rješenja proglašeni pobjednici:

1. nagradu u iznosu od 500kn osvojila je Petra Bakija,

2. nagradu – škola triatlona (uvod u triatlon) + godišnja članarina kluba (u roku od 6 mjeseci od završetka projekta) je osvojio Ivan Goran Žunar,

3. nagradu – škola triatlona (uvod u triatlon) + godišnja članarina kluba (u roku od 6 mjeseci od završetka projekta)  je osvojio Matko Rončević

Čestitamo pobjednicima i zahvaljujemo se svim sudionicima u natječaju!