Rezultati natječaja za sudjelovanje u Programu ERASMUS za ak. god. 2012./2013. – nastavno i nenastavno osoblje

Rezultati natječaja za sudjelovanje u Programu ERASMUS za ak. god. 2012./2013. - nastavno i nenastavno osoblje

Ukupno je zaprimljeno 114 prijava (57 za održavanje nastave i 57 za stručno usavršavanje, od čega 10 za usavršavanje administrativnog osoblja). Odbor za međunarodnu suradnju je izabrao 35 kandidata za mobilnost u svrhu održavanja nastave i 30 kandidata za mobilnost u svrhu stručnog usavršavanja (od kojih je 9 mjesta dodijeljeno administrativnom osoblju).  7 prijava nije prihvaćeno, a ostali kandidati su na listama čekanja.

Izabrani kandidati i kandidati na listama čekanja se moraju javiti Uredu za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu (na staff@unizg.hr) i potvrditi svoju mobilnost do 15. rujna.

Daljnja procedura je opisana u Uputama.

Za dodatne informacije obratiti se Renati Hranjec, Ured za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu, Zvonimirova 8, tel. 4698 102, staff@unizg.hr.

Prilozi:

1. Rezultati natječaja – održavanje nastave
2. Rezultati natječaja – stručno usavršavanje
3. Rezultati natječaja – stručno usavršavanje – administrativno osoblje
4. Upute
5. Tablica dnevnica (iznosi izraženi u EUR)

Pomaci na listi čekanja kao i dodatne informacije vezane za Erasmus 2012./2013. za nastavno i nenastavno osoblje bit će objavljeni ovdje.