Rezultati Natječaja za sudjelovanje u programu Erasmus za ak. god. 2013./2014. za nastavno i nenastavno osoblje

Rezultati natječaja za sudjelovanje u Programu ERASMUS za ak. god. 2013./2014. - nastavno i nenastavno osoblje

Ukupno je zaprimljeno 131 prijava (69 za održavanje nastave i 62 za stručno usavršavanje, od čega 29 za usavršavanje administrativnog i stručnog osoblja). Odbor za međunarodnu suradnju je izabrao 40 kandidata za mobilnost u svrhu održavanja nastave i 43 kandidata za mobilnost u svrhu stručnog usavršavanja. 10 prijava nije prihvaćeno, a ostali kandidati su na listama čekanja.

Izabrani kandidati i kandidati na listama čekanja se moraju javiti Uredu za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu (na staff@unizg.hr) i potvrditi svoju mobilnost do 1. rujna.

Daljnja procedura je opisana u Uputama (objava uskoro).

Za dodatne informacije obratiti se Renati Hranjec, Ured za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu, Zvonimirova 8, tel. 4698 102, staff@unizg.hr.

Prilozi:

1. Rezultati natječaja – održavanje nastave
2. Rezultati natječaja – stručno usavršavanje
3. Upute (objava uskoro)
4. Tablica dnevnica (iznosi izraženi u EUR)

Pomaci na listi čekanja kao i dodatne informacije vezane za Erasmus 2013./2014. za nastavno i nenastavno osoblje bit će objavljeni ovdje

Čestitamo djelatnicima Grafičkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, koji su dobili stpendiju!