STYRIA POZIVA STUDENTE NA PRIJAVE ZA 8. GENERACIJU STYRIA:SCOOL AKADEMIJE

Styria grupa u Hrvatskoj poziva studente viših godina fakulteta na 8. Styria:SCOOL akademiju, edukativni program koji upoznaje mlade s poslovnim svijetom medija te ih priprema za ulazak na tržište rada.
Akademija započinje 18.10. a održava se do sredine prosinca ove godine. Nastava će se održavati vikendima, a praksa u tvrtkama Styria grupe tijekom radnih dana.
Sudjelovanje na Akademiji je besplatno za sve polaznike koji prođu selekcijski proces.
Odabrani polaznici učit će o trendovima u medijima, utjecaju digitalizacije na rad medijskih tvrtki, novim medijima za nove generacije, community managementu, prodaji, upravljanju korisničkim iskustvom, ponašanju potrošača te digitalnom marketingu.
Najbolji polaznici osvojit će novčane stipendije, a svi polaznici priliku za rad u tvrtkama Styria grupe.
Prijave za 8. generaciju moguće je napraviti preko Facebook i Instagram stranice Styria:SCOOL akademije, najkasnije do 29. rujna 2019.