Tematske izložbe o Vukovaru i Domovinskom ratu u NSK

U sklopu obilježavanja Dana sjećanja na žrtvu Vukovara, u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu postavljene su tematske izložbe koje su posvećene Vukovaru i Domovinskom ratu, namijenjene studentima i nastavnicima Sveučilišta u Zagrebu.
Razgled tematskih izložbi priređen je u suradnji Kluba veterana 148. brigade Hrvatske vojske, Sveučilišta u Zagrebu i Nacionalne i sveučilišne knjižnice u Zagrebu za nedjelju 17. studenoga 2013. u 17 sati.

Izložba knjiga vezanih uz Domovinski rat postavljena je u Zbirci knjižnične građe o Domovinskom ratu, a izložba razglednica Pozdrav iz Vukovara grada kakvog pamtimo nalazi se u Grafičkoj zbirci NSK.

Pozivamo sve studente i djelatnike Sveučilišta u Zagrebu da razgledaju tematske izložbe.