TERMIN I POSTUPAK PRIJAVE TEMA ZAVRŠNIH I DIPLOMSKIH RADOVA U LJETNOM SEMESTRU AKADEMSKE GODINE 2019./2020.

Zbog epidemije COVID 19 virusa i izvođenja nastave na daljinu, prijave tema završnih i diplomskih radova u ljetnom semestru akademske godine 2019./2020. provode se putem elektroničke pošte.

Pozivaju se studenti koji to još nisu, a prijavljuju završni ili diplomski rad u ljetnom semestru akademske godine 2019./2020., da se elektroničkom poštu jave (odabranom) potencijalnom mentoru.

Molimo potencijalne mentore da studentu u elektroničkom poštom jave prihvaćaju li mentorstvo te daju daljnje upute studentu.

Ako odabrani mentor nije u mogućnosti prihvatiti mentorstvo, student se javlja sljedećem (odabranom) potencijalnom mentoru elektroničkom poštom.

Prihvaćeni obrazac prijave mentori u WORD zapisu šalju na prijava.teme@grf.hr najkasnije do srijede 20. svibnja 2020. godine.

Obrsci prijava:

doc. dr. sc. Miroslav Mikota,