Virtualna izložba studenata grafičkog fakulteta

Već 19. godinu za redom organizirana je izložba Inspiracija materijalom u sklopu međunarodne konferencije „MATRIB 2022 – Materials, Tribology, Recycling“

Organizatori i voditelji izložbe su dr.sc. Ivana Pavlović i izv. prof. dr.sc. Miroslav Mikota sa Grafičkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Ove godine natječaj za izložbu proveden je u sklopu kolegija Umjetnička fotografija 1 kojeg pohađa ukupno 90 studenata s Grafičkog fakulteta, Tekstilno tehnološkog fakulteta, Fakulteta strojarstva i brodogradnje, Studija dizajna pri Arhitektonskom fakultetu te studenata iz Slovenije s Naravoslovnotehniškog fakulteta Sveučilišta u Ljubljani, Oddelek za tekstilstvo, grafiko in oblikovanje upisanih preko Erasmus projekta mobilnosti.

Od 90 studenata koji pohađaju kolegij, za izložbu je selektirano 34 autora sa ukupno 61 fotografijom koje možete pogledati u galeriji virtualne izložbe.

Izložbu u nešto užem obimu moći ćete pogledati u holu Grafičkog fakulteta od 6. srpnja 2022. godine.

Poveznica na virtualnu izložbu: