Natječaj za izbor jednoga izvršitelja (m/ž) na radno mjesto položaj II. vrste – voditelj (šef) ispostave

NATJEČAJ

za izbor jednoga izvršitelja (m/ž) na radno mjesto položaj II. vrste – voditelj (šef) ispostave, na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu.

Probni rad: 3 mjeseca.
Opis poslova radnoga mjesta položaja je objavljen u Pravilniku o izmjenama i dopunama Pravilnika o unutarnjem ustrojstvu i sistematizaciji radnih mjesta dostupan on line:

Pristupnici na radno mjesto položaj trebaju, uz opće uvjete propisane Zakonom o radu („Narodne novine“ br. 93/14, 127/17, 98/19 i 151/22) ispunjavati i sljedeće uvjete:

– završen preddiplomski (prijediplomski) sveučilišni studij ili stručni studij,
– poznavanje engleskog jezika,
– poznavanje rada na osobnom računalu.

Uz prijavu za radno mjesto položaj je potrebno priložiti:

• izvornik životopisa (u trećem licu) s potpisom i najosnovnijim biografskim podacima,
  • domovnicu (u izvorniku ili preslici),
  • uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 30 dana),
  • dokaz o završenom odgovarajućem studiju (u izvorniku ili preslici),
  • dokaz (u izvorniku ili preslici) o poznavanju engleskoga jezika i poznavanju rada na osobnom računalu (ako pristupnik ne može priložiti dokaz, prilaže izjavu, s pojašnjenjem na koji način i u kojoj mjeri su tražene vještine stečene).

Prednost: poznavanje rada u elektroničkim sustavima u svezi zaposlenika (Centralni obračun plaća, E-mirovinsko sl., Task).

Podnošenjem prijave na natječaj pristupnici su izričito suglasni da Sveučilište u Zagrebu Grafički fakultet kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti se i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnoga postupka suglasno propisima koji uređuju zaštitu osobnih podataka.

Svi pristupnici koji se u prijavi na natječaj pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima pod jednakim uvjetima, dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu.

Pristupnici koji ostvaruju pravo na prednost pri zapošljavanju prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji  (NN br. 121/17 –  84/21) i Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN br. 84/21) uz prijavu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zapooslljavanje-843/843.

Pristupnici koji ostvaruju pravo na prednost pri zapošljavanju sukladno članku 48.f  Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN br. 33/92-98/19). osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, dužni su priložiti i odgovarajući dokaz o navedenom statusu.

Pristupnici koji ostvaruju pravo na prednost pri zapošljavanju sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN br. 157/13 – 32/20) osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, dužni su priložiti i dokaze propisane navedenim zakonom.

Pristupnici na natječaj koji su strani državljani, uz prijavu su obvezi priložiti dokaz o poznavanju hrvatskoga jezika u skladu sa Zajedničkim europskim referentnim okvirom za jezike (B2).

Prijave se podnose u tiskanom obliku i u digitalnom zapisu (na USB memoriji – sticku).
Zakašnjele i nepotpune prijave se neće razmatrati.
Natječaj je otvoren 8 dana od dana objave.

Prijave se podnose poštom, preporučenom pošiljkom ili osobno, na adresu: Sveučilište u Zagrebu Grafički fakultet, 10000 Zagreb, Getaldićeva 2, s naznakom „Natječaj za izbor na radno mjesto – voditelj (šef) ispostave“.

O rezultatima natječaja pristupnici će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Dekan:
Prof. dr. sc. Klaudio Pap