OBAVIJEST PRIJAVLJENIMA ZA dodatnu provjeru posebnih sposobnosti

GRAFIČKI FAULTET

Getaldićeva 2
10000 Zagreb

Obavijest prijavljenim kandidatima za provjeru posebnih sposobnosti za upis na smjer Dizajn grafičkih proizvoda

Provjera posebnih sposobnosti za upis na smjer Dizajn grafičkih proizvoda održati će se u prostorijama Grafičkog fakulteta, Getaldićeva 2, 10000 Zagreb 11. i 12. rujna 2012. godine.

Praktična provjera likovnih sposobnosti održati će se u utorak 11. rujna 2012. prema priloženom rasporedu. Za praktičnu provjeru kandidati trebaju ponijeti papire za crtanje formata A3 ili B3, olovke, kolaž papire, škare, lijepilo i ostali pribor po izboru (tempere, tuš, olovke u boji, flomastere, crtaču dasku itd.). Praktična provjera likovnih sposobnosti održati će se u predavaonicama B i C (prizemlje).

Praktična provjera znanja iz grafičkih programa održati će se u srijedu 12. rujna 2012. prema priloženom rasporedu kandidata. Praktična provjera znanja iz grafičkih programa održati će se u računalnim učionicama 1 (Prizemlje), 2A i 2B (2 kat).

Kandidati moraju ponijeti sa sobom identifikacijski dokument sa slikom (osobna iskaznica ili putovnica). Ako kandidat/kandidatkinja ne pristupi provjeri u navedeno vrijeme ili nema identifikacijski dokument, smatrati će se da je odustao/odustala od provjere.

Privremeni rezultati provjere posebnih sposobnosti za upis na smjer Dizajn grafičkih proizvoda biti će objavljeni u četvrtak 13. rujna 2012. u 12.00 sati na oglasnoj ploči i mrežnim stranicama Grafičkog fakulteta.

Predsjednica povjerenstva za dodatnu provjeru posebnih sposobnosti
                                                                                                                                                                                                                            izv.prof.dr.sc. Maja Brozović